In de theatershow 'Het leven is kort, net als ik!' vertelt Eva Eikhout op een luchtige maar indringende manier over haar leven en de uitdagingen die ze tegenkomt. Deze show was eind 2025 in verschillende theaters te zien. En goed nieuws! Eva deelde op instagram dat de show het komende theaterseizoen in reprise gaat.
Voorstelling in reprise
Dit enthousiaste bericht deelde Eva op Instagram:
🎭 WE GAAN NOG EEN RONDJE! ✨
Wat ben ik blij dat ik dit eindelijk met jullie kan delen: mijn theatervoorstelling ‘Het Leven Is Kort, Net Als Ik’ gaat in reprise! 😱 En niet zomaar: met maar liefst 13 voorstellingen door heel Nederland! Van Groningen tot Maastricht. Ik kijk er enorm naar uit om weer te mogen spelen! Ben je er de vorige keer niet bij geweest? Of wil je de voorstelling nog een keer zien? Check dan de link in mijn bio voor tickets! 🎟️
Humoristisch
De show, geschreven en geregisseerd door Menno Stam (bekend van Last One Laughing), is een meester in cabareteske timing en publieksinteractie. Menno’s unieke stijl maakt de voorstelling niet alleen diepgaand, maar ook ontzettend leuk om naar te kijken. De show heeft een krachtige boodschap: we hebben allemaal te maken met onze eigen beperkingen, of die nu fysiek of mentaal zijn, en het is aan ons om het roer in eigen handen te nemen.
"Ik neem je mee in mijn verhaal"
Eva over de theatershow: "In mijn nieuwe theatercollege neem ik je mee in mijn verhaal – met humor, scherpe inzichten en heel veel zelfspot. Hoe is het om te leven in een lichaam als dat van mij? Ik laat je zien hoe je, ongeacht je uitdagingen en de afwezigheid van handen, ik het roer tóch zelf in handen neem. Ben jij klaar voor een avontuur vol humor en inspiratie? Kom dan naar mijn show en ontdek hoe ik elke dag het leven leef dat ik wil én hoe jij dat ook kunt!"
Wil jij deze show (nog een keer) zien? Kijk dan hier voor alle data en locaties.


